+90 546 5460121

Adres: Aydınlar Mahallesi 49073 sokak, no: 19 Seyhan-ADANA / TÜRKİYE

Telefon: +90 546 5460121 - Mail: abubekirekinci@yahoo.com

BİZ KİMİZ?

518960a711a62OLTc6BGvhI-300x225

.

Ekinci Kültür Mantarı Firması 2005 yılında Adana/Türkiye ilinde kurulmuş mantar üretimi, teknik destek, ithalat ve ihracat alanlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir firmadır.

.

Firmamız 2005 yılınında kurulmasından bir yıl sonraki zaman Dünyaca Jet Sosyete yemeği olarak bilinen, birçok gazetede haber olan dünyanın en önde gelen Restaurantlarının vazgeçilmezi tercihi  “*Restaurant Dergisi, dünyanın en iyi 50 restoranını açıkladı, Noma 3. kez 1. oldu. Noma, yemeklerinde genelde ‘trüf’ mantarını tercih ediyor. 01.01.2013 Sabah Gazetesi”Trüf mantarı tedarik ve ticaretine başlamıştır.

.

Firmamızın konusunda profesyonel kişilerle çalışması ve ilkeli çalışma politikası ile çok çabuk bir sürede Trüf Mantarı ticareti konusunda  Uluslararası arenada yerini alarak sağlamlaştırmıştır.

.

Firmamız bu süre zarfında trüf mantarını Ülkemizde çok iyi bilinmemesinden dolayı konu ile ilgili bilgilendirme seminerleri ve etkinlikler düzenleyerek, Trüf mantarının Türkiye’de tanıtılması için gayret göstermiştir.Son zamanlarda gerek görsel medya gerek sosyal iletişim araçlarının daha etkin kullanılması ile birlikte Trüf Mantarı Türkiye’de daha fazla bilinmeye ve kendine bir pazar oluşturma ihtiyacına gerek duymaya başlamıştır. Bu gelişmeler paralelinde firmamız Ekinci Kültür Mantarı olarak Türkiye içerisinde Trüf Mantarı temin,tedarik,ihracat ve teknik destek ve eğitim konusunda bir teşkilatlanma kararı almıştır.

.

Ekinci Kültür Mantarı olarak Trüf Mantarı hakkında tedarikçi olmak isteyen, satış yapabileceğini düşünen veya herhangi bir şekilde bu dairenin içinde kalmak isteyen girişimcilerimize iş fırsatı sunmaktayız.Nedir bu iş fırsatları derseniz başlıca ;

.

*  Tedarikçi olmak isteyen girişimcilere teknik destek, eğitim,ürünlerinin kalite analizi ve ürünlerinin değerinden satın alımı,

*  Trüf Mantarı çiftliği kurmak isteyen girişimcilere destek,eğitim,ürünlerinin kalite analizi ve ürünlerini değerinden satın alma,

*  Trüf Mantarı veya diğer mantarların yurt içi veya yurt dışı satışını yapabileceğini düşünen girişimcilere Temsilcilik hakkı ( Şartlar web sayfamızdan duyurulacaktır.

*  Trüf Mantarı veya diğer mantarların yurt içi veya yurt dışı satışını yapabileceğini düşünen girişimcilere Bayilik hakkı   ( Şartlar  web sayfamızdan duyurulacaktır.

*  Diğer tüm mantar türlerinin satış ve tedarikleri ile ilgili eğitim,destek ve ticari anlaşma yöntemleri.

.

.

Bize Katılmak İçin Tıklayın !

Bize Katılmak İçin Tıklayın !

Üste Git
  • TrufflesTurkey: YouTube sayfamızdan Eğitim Dokümanlarına Ulaşabilirsiniz 118 gün Önce
  • TrufflesTurkey: Yeni Sitemiz açılmıştır 140 gün Önce