+90 546 5460121

Adres: ÇUKUROVA | ADANA | TÜRKİYE

Telefon: +90 546 5460121 - Mail: info@ekincikulturmantari.com

DOĞAL TRÜF MANTARI YETİŞTİRİCİLİĞİ ÇALIŞMAMIZ BAŞLADI !

Ekinci Kültür Mantarı

Siz değerli girişimci arkadaşlarımızdan sürekli Trüf Mantarı yetiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim, Fide alabilir miyim gibi sorular gelmekte olup konu ile ilgili Ekinci Mantarcılık olarak bir açıklama yapma zarureti duyduk.

.

Yurt dışında bunu başardığını söyleyen bazı yabancı firmalar olsa da yaptığımız araştırmalar sonucunda henüz kesinleşmiş sağlıklı ve güvenilir bir araştırma sonucunun olmadığını görülmüştür, Bazı firmaların ise Trüf fidesi için çok yüksek meblağlar talep ettiğini gördük.

.

Öncelikle, Trüf mantarı doğada yabani olarak tabir ettiğimiz şekilde büyümektedir, gelişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda firmamız İsviçre ile ortak bir proje kapsamında Trüf mantarının yetiştirilmesi konusunda çalışma başlatmış olup sonuçları Ağustos ayı sonu itibariyle sitemizden duyurulacaktır, çalışmalarımızın olumlu neticelenmesi sonucu sadece Türkiye’de olmak şartıyla trüf mantarı yetiştirmek isteyen girişimcilere destek olunacaktır.

.

Firmamız  kısa bir süre için il ve bölge genelinde Temsilcilikler açmayı planlamakta olup çözüm ve çalışma ortağı yapısını oluşturma kararı almıştır, konu ile ilgili duyuru ve şartlar 2 ( iki ) gün içinde sitemizden duyurulacak olup, sizin gibi ilgili ve girişimci arkadaşları çatımız altında bir araya getirmeyi istiyoruz. Size ve diğer girişimci arkadaşlara ulaşabilmemiz için lütfen bulunduğunuz il ve telefon bilginizi yollayınız.TIKLAYINIZ

.

Saygılarımızla duyurulur.

Serkan YILDIZ & Ebubekir EKİNCİ

 

 

 

Üste Git
  • TrufflesTurkey: YouTube sayfamızdan Eğitim Dokümanlarına Ulaşabilirsiniz 118 gün Önce
  • TrufflesTurkey: Yeni Sitemiz açılmıştır 140 gün Önce