+90 546 5460121

Adres: ÇUKUROVA | ADANA | TÜRKİYE

Telefon: +90 546 5460121 - Mail: info@ekincikulturmantari.com

TRÜF KÖPEĞİ SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Siz değerli girişimcilerimize yeni bir hizmet sunmanın sevincini yaşıyoruz.

.

Trüf Mantarı ve Trüf  Avcılığı Türkiye’de henüz yeni bir sektör olması sebebi ile bilinçsizce yapılan Trüf Avcılığı siz değerli girişimci arkadaşlarımıza hem zaman hem emek kaybına sebep olmaktan öteye gitmemektedir.

.

Girişimci arkadaşlarımıza çalışmalarını daha verimli yapmaları adına İtalya’da Trüf Mantarı avı için eğitilen Köpek eğitim merkezlerinden en iyi üç firmasından biri ile yatırım anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bu yatırım anlaşması sonucu Türkiye’de olmak kaydıyla siz girişimci ve tedarikçi arkadaşlarımıza Trüf Mantarı için profesyonelce eğitilmiş  Köpek tedarik edebilmekteyiz. Bu başlık altında bazı sorular ile sizlere cevap vermeye çalışacağız;

.

Soru : Trüf Mantarı için köpek kullanmak şart mıdır ?

Cevap: Trüf Mantarı yerin altında yetiştiği için dışarıdan gözle görülmesi mümkün değildir, bu yüzden ya samanlıkta iğne ararcasına önünüze gelen yeri kazarsınız (ki genellikle yarım kilo Trüf bulunamamaktadır), yada trüf için eğitilmiş profesyonel bir köpek kullanacaksınız.

.

Soru : Trüf Mantarını kendi köpeğimi eğiterek bulabilir miyim ?

Cevap : Maalesef hayır, trüf mantarı av eğitimi yavru iken eğitilen bazı köpek türleri ile başarılı şekilde avlanabilmektedir, Türkiye’de bulunan Çatal Burun köpek türünün koku alma duyusunun diğer köpeklerden çok daha üstün olmasına rağmen Bu köpek türü Trüf avı için olumlu sonuçlar göstermemiştir, ve çalışmamıştır.

.

Soru :  Trüf köpeklerinin fiyatları neden farklı farklı , 1000 Euro ile 20 000 Euro arasında ki bu kadar büyük farkın sebebi nedir?

Cevap: Trüf köpekleri yavru iken eğitilmeye başlanır, ve gelişim süreçlerindeki başarılarına göre ayrılmaya başlar, bazı köpek türleri Yüksek kalitede bazıları ise daha alt kategoride sınıflandırılır. Bu sınıf farkı neden olur derseniz, Yüksek kalitede olan köpek türleri Sadece olgunlaşmış trüflere yönelmekte iken daha alt kategoride bulunan köpekler yarı olgunlaşmış veya ham gözetmeksizin tüm trüflere yönelmektedir, ve tam olgunlaşmış ürün ile yarı olgun veya ham trüf arasında minimum %50 fiyat farkı bulunmaktadır, ayrıca yarım olgunlaşmış veya ham ürünleri toplamanız gelecek sene o alanda tekrar trüf bulmanızı etkileyecek ve verimi düşürecektir, olgunlaşan bir trüf etrafına sporlarını bırakır ve gelecek yıl o alandan tekrar trüf toplamanıza imkan sağlar.

.

Soru : Firmanızın sunduğu Köpeklerin fiyatları nelerdir?

Cevap : Yüksek kalite bir köpek 10.000 Euro alt kalite bir Köpek 8000 Euro olarak satışa sunulmuştur, İtalya’dan getirilmesi ve diğer süreçler tamamen Firmamız güvencesi altında yürütülecektir.

.

Soru : Firmanızdan köpekleri daha ucuza almamız mümkün müdür?

Cevap : Bulduğunuz ürünleri sadece firmamıza satacağınız taahhüt ettiğiniz takdirde sizlere bu köpekleri %50 indirim ile satmaktayız, ancak bu aradaki bu fiyat farkını Firmamız sizin bizimle çalışacağınız taahhüt etmeniz neticesinde sizin adınıza İtalya’da bulunan eğitim Merkezine ödemektedir.

.

Soru : Köpek edinmek için başka yöntemleriniz var mı ?

Cevap : Firmamız Köpekleri sizin adınıza alarak sizlere Yıllık bazda kiraya vermektedir, köpeğin başına bir şey gelmesi durumunda köpeğin ücretini kiralama bedelini düşerek sizlerden talep etmektedir. Girişimci arkadaşlarımız kendilerini bu konuda garantiye almak istemeleri halinde Köpekleri için sigorta yaptırılmaktadır.Yıllık kiralama bedeli 1500 – 2500 Euro arasındadır.

.

Soru :  Köpek ve eğitim ve avcılık için nerede nasıl çalışabilirim ?

Cevap : Firmamız sizin adınıza köpek ile size en yakın uygun alanda Trüf avcılığı hakkında uygulamalı eğitim verecek olup istemeniz halinde sizlere ekstra hizmet sunabilecektir.

.

Soru :  Firmanızın temin ettiği köpeğin yaşı nedir ?

Cevap : Girişimci arkadaşlarımızın uzun bir süre çalışmalarını ve genç olan köpeklerin daha başarılı ve çalışkan olması gerekçesiyle genellikle 1 yaşında Köpek satmayı planlamaktayız.

.

Soru : Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Cevap : Köpek almak isteyen girişimci arkadaşlarımız Almak istedikleri köpeklerin bedelini Firmamız Adına Banka hesabımıza yatırabilir, Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize kredi kartı ile taksitli satış imkanı sağlamaktayız.

.

Köpek almak veya soru veya görüşleriniz için TIKLAYINIZ.

:

Trüf Köpeği Trüf Köpeği

Üste Git
  • TrufflesTurkey: YouTube sayfamızdan Eğitim Dokümanlarına Ulaşabilirsiniz 118 gün Önce
  • TrufflesTurkey: Yeni Sitemiz açılmıştır 140 gün Önce